Immofinanz wzmacnia zespół wynajmu parków handlowych Stop.Shop. i Vivo

Autor: dlahandlu.pl 27 lipca 2015 12:59

Immofinanz Group wzmacnia zespół wynajmu parków handlowych STOP.SHOP. oraz VIVO! – marki przeznaczonej dla lokalizacji o zasięgu co najmniej 200 tysięcy osób.

Olaf Ratajczak, absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz studiów podyplomowych w zakresie CSR na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie został zatrudniony na stanowisku Head of Leasing Retail Poland. Bezpośrednio przed dołączeniem do Immofinanz był odpowiedzialny za procesy leasingowe w Inter IKEA Centre Polska, a wcześniej w Immochan. Olaf będzie odpowiedzialny za leasing powierzchni w trzech formatach handlowych: obiekt klasy A – Tarasy Zamkowe w Lublinie, centrach handlowych VIVO! oraz parkach handlowych Stop.Shop.

Edyta Krzyżewska, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego została zatrudniona na stanowisku Leasing Manager Retail Poland. Pracowała w Metro Properties jako osoba odpowiedzialna za opracowywanie strategii wynajmu i jej implementację, w dziewięciu centrach handlowych M1. Na nowym stanowisku w Immofinanz Edyta jest odpowiedzialna za wynajem powierzchni handlowych w nieruchomościach komercyjnych znajdujących się w portfelu firmy w Polsce, w szczególności w Tarasach Zamkowych oraz obiektach VIVO!

Agata Dubowik absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na UMCS w Lublinie oraz SGGW w Warszawie, gdzie zdobyła licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami została zatrudniona na stanowisku Leasing Manager Retail Poland. Wcześniej pracowała jako Leasing Specialist w Atrium Real Estate Management. W Immofinanz jest odpowiedzialna za wynajem powierzchni w nieruchomościach handlowych należących do Grupy w Polsce.

Michal Pękala, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w zakresie finansów przedsiębiorstw, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania nieruchomościami został zatrudniony na stanowisku Leasing Manager Retail Poland. Michał posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Swoje doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych zdobywał w First Property Poland oraz AIG/Lincoln Polska. Aktualnie jako Leasing Manager w Immofinanz jest odpowiedzialny za wynajem powierzchni handlowej w zlokalizowanych w Polsce nieruchomościach z portfela Grupy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane