Immofinanz zainwestuje 34 mln euro w centrum handlowe VIVO! w Krośnie

Autor: krosnocity.pl 21 października 2016 10:30

W najbliższych tygodniach mają ruszyć prace budowlane przy centrum handlowym VIVO! przy ul. Bieszczadzkiej. Będzie to trzecie w Polsce centrum handlowe pod marką parasolową VIVO! - podaje portal krosnocity.pl.

VIVO! Krosno powstanie przy ulicy Bieszczadzkiej, na działce o łącznej powierzchni sześciu hektarów. Centrum handlowe będzie miało powierzchnię najmu ponad 21.000 m kw., a w jego skład wejdzie łącznie ok. 60 lokali usługowo-handlowych. Inwestycja w Krośnie będzie nie tylko trzecim obiektem handlowym pod marką VIVO! w Polsce, ale także łącznie jedenastym tego typu projektem na wszystkich rynkach kluczowych IMMOFINANZ. Harmonogram projektu zakłada otwarcie VIVO! Krosno w IV kwartale 2017 roku.

Wśród najemców, którzy zdecydowali się na otwarcie swoich sklepów w VIVO! Krosno, jest m.in. popularna marka odzieżowa H&M, która zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje na powierzchni 1.850 mkw., jak również międzynarodowa sieć specjalistycznych marketów elektronicznych, Media Markt, która wynajęła w krośnieńskim obiekcie 1.200 mkw. Co więcej, integralną częścią VIVO! Krosno będzie także czterosalowe kino sieci Helios z łącznie ponad 700 fotelami, które zajmie powierzchnię ok. 1.100 mkw.

Krośnieńska inwestycja, jest drugą, po VIVO! Stalowa Wola, realizowaną przez IMMOFINANZ wspólnie z partnerem, tj. firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85% IMMOFINANZ i 15% Acteeum).

Łączne koszty krośnieńskiej inwestycji szacowane są na około 34 miliony euro, natomiast za prace budowlane przy tej realizacji odpowiedzialny będzie Hochtief.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,55

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8714

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 684371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane