PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

IMS wdroży digital signage w galeriach ECE

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 19 września 2011 10:43

Spółka IMS podpisała umowę na wdrożenie i zarządzanie Systemem Digital Signage z siecią ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.

Instalacja systemu Digital Signage odbędzie się w 5-ciu Galeriach sieci ECE zlokalizowanych w centrach największych miastach w Polsce: Galerii Bałtyckiej, Galerii Krakowskiej, Galerii Dominikańskiej, Galerii Łódzkiej oraz Galerii Kaskada - będącej najnowszą Galerią tej sieci, której otwarcie planowane jest na koniec września.

System Digital Signage służy do emisji przekazów reklamowych oraz treści wizerunkowo-informacyjnych na nowoczesnych ekranach. 

Obecnie spółka IMS zarządza Systemem Digital Signage w 19 Galeriach i Centrach Handlowych w Polsce takich jak: Galeria Mokotów, Złote Tarasy, Blue City, Targówek, Reduta w Warszawie, Manufaktura w Łodzi, Stary Browar, Malta w Poznaniu, Galeria Kazimierz w Krakowie, Arkady Wrocławskie, Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, Galaxy w Szczecinie, Galeria Jurajska w Częstochowie, Silesia City Center w Katowicach, Victoria w Wałbrzychu, Wzorcownia we Włocławku, Plejada w Bytomiu, Nowy Świat w Rzeszowie, Wisła w Płocku.

W Galeriach sieci ECE zostanie zainstalowanych ponad 150 monitorów- po ich wdrożeniu IMS będzie dysponował ponad 700 monitorami w Galeriach Handlowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,55

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane