PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Infinite dostawcą EDI w Grupie Eurocash

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 28 maja 2013 12:14

Spółka Infinite została wyłącznym operatorem EDI w spółkach należących do Grupy Eurocash. Wszystkie zamówienia, potwierdzenia jak również faktura w formie elektronicznej będą przesyłane poprzez platformę EDInet, a następnie archiwizowane.

Poza systemem EDInet umowa dotyczy także obsługi systemów mobiz oraz ehurtownia.

- Zdecydowaliśmy się na rozszerzenie współpracy z firmą Infinite, ponieważ systemy, które były wykorzystywane wcześniej w spółce Tradis sprawdzały się, w związku z tym będziemy kontynuować ich wdrażanie oraz rozwijanie w pozostałych spółkach Grupy - mówi Przemysław Ciaś, dyrektor IT w Eurocash.

Pełne zintegrowanie wymienionych rozwiązań pozwoli na zarządzanie stanami magazynowymi, łatwe składanie oraz realizowanie zamówień. Procesy składające się na łańcuch dostaw zostaną skrócone, a błędy powstające podczas manualnego składania zamówień będą wyeliminowane. Bezpośrednie korzyści, jakie odczują kontrahenci Grupy Eurocash to skrócenie czasu realizowania zamówień jak również regulowania należności.

- Zdajemy sobie sprawę, że w tak dużej Grupie jaką jest Eurocash sprawna wymiana komunikatów handlowych jest kluczowa dla prawidłowego funkcjonowania spółki. Dlatego też jesteśmy przekonani, że integracja systemów: mobiz, eHurtownia oraz EDInet usprawni wymianę informacji pomiędzy poszczególnymi spółkami oraz kontrahentami Grupy Eurocash - komentuje Jacek Dudzik, prezes firmy Infinite.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  11,98

 • Śr

  7,99

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane