PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Infokioski, powerbanki i aplikacja mobilna dla klientów Silesia City Center

Autor: dlahandlu.pl 8 września 2016 17:44

Aplikacja mobilna, pozwalająca łatwo odnaleźć swój samochód na parkingu, powerbanki, umożliwiające korzystanie z telefonu bez ograniczeń oraz infokioski, które wyznaczają trasę do dowolnego obiektu na terenie Centrum – Silesia City Center wprowadza udogodnienia dla klientów.

Do dyspozycji klientów w Centrum pojawiło się osiem nowoczesnych infokiosków z ekranem dotykowym. Urządzenia wyposażone są w mapę 3D Silesii City Center, katalog sklepów i restauracji z podziałem na kategorie, a także szczegółowe opisy butików. Znaleźć na nich można również aktualne godziny otwarcia oraz przydatne informacje dotyczące dojazdu do Centrum. Na bieżąco aktualizowana jest lista promocji. 

Kioski informacyjne są częścią większego infosystemu zarządzanego z poziomu jednego CMS (systemu zarządzania treścią). Oznacza to, że dodanie nowej informacji w centralnym systemie powoduje automatyczną aktualizację nie tylko strony www, ale także wszystkich infokiosków i aplikacji mobilnych, zarówno działających w systemie operacyjnym iOS, jak i android. Takie rozwiązanie ułatwia wprowadzanie zmian i znacząco skraca czas aktualizacji danych we wszystkich kanałach elektronicznych.

Kolejnym udogodnieniem dla klientów Silesii City Center jest aplikacja mobilna. To tak naprawdę mobilny przewodnik po Centrum, w którym znaleźć można m.in. szczegółowy katalog wszystkich sklepów, restauracji i punktów usługowych; informacje o promocjach i aktualnościach oraz repertuar kinowy. Wbudowany w aplikację system nawigacji nie tylko ułatwia dojście do wybranego miejsca na mapie Centrum, ale również wskazuje miejsce postoju zaparkowanego auta i nakreśla trasę dotarcia do niego. Aplikacja działa na systemach android lub iOS, można ją za darmo pobrać w odpowiednio Google Play lub AppStore.

Deweloperem oprogramowania do infokiosków i aplikacji mobilnej Silesia City Center jest krakowska firma Amistad.

Od lipca Silesia City Center oferuje także wypożyczalnię powerbanków, dzięki którym można bezpłatnie podładować swój telefon na terenie Centrum. Samo wypożyczenie sprzętu jest darmowe, ale trzeba zostawić w depozycie kaucję w wysokości 50 zł. Kaucja ta będzie zwracana po oddaniu sprzętu. Powerbanki dostępne są w Infopunkcie SCC przy Placu Śląskim, w godzinach otwarcia Centrum. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,22

 • Min

  4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8111

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 622757

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane