ING Bank Śląski testuje usługę elektronicznego portfela V.me by Visa

Autor: dlahandlu.pl 26 listopada 2013 14:39

ING Bank Śląski testuję usługę elektronicznego portfela V.me by Visa. W pilotażu V.me by Visa biorą udział pracownicy banku, którzy mogą korzystać z Elektronicznego Portfela ING w wybranych polskich sklepach internetowych. Komercyjne wdrożenie tej usługi planowane jest na początek 2014 roku.

- Jest to kolejny krok w realizacji naszej strategii, zakładającej oferowanie wachlarza wygodnych płatności internetowych i mobilnych, dopasowanych do potrzeb klientów - powiedziała Małgorzata Kołakowska, prezes zarządu ING Banku Śląskiego.
Polska znajduje się w gronie czterech krajów europejskich, w których portfel elektroniczny V.me by Visa wdrażany jest najwcześniej. Po pilotażach portfela V.me by Visa zostanie on udostępniony w najbliższych tygodniach przez pierwsze banki w Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii.

Do Elektronicznego Portfela ING użytkownik może wprowadzić karty debetowe, kredytowe, przedpłacone oraz charge systemów Visa i MasterCard - wydane przez różne polskie i europejskie banki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,55

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane