PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Innowacyjna butelka pozwala na bardziej prezcyzyjne nalewanie piwa

Autor: dlahandlu.pl 3 października 2017 14:20

Dzięki współpracy firmy O-I z producentami piw rzemieślniczych powstała nowa butelka umożliwiająca indywidualną kontrolę nad pianą podczas nalewania. Produkt został już wprowadzony na rynek w Ameryce Południowej, ale największy na świecie producent opakowań szklanych bada także potencjał europejskiego rynku browarniczego.

Niezależnie od tego czy jest delikatna czy obfita, dla pasjonatów piwa, piana to wyznacznik smaku i jakości jaką charakteryzuje się ten napój. O-I, największy na świecie producent opakowań szklanych, zaprojektował innowacyjną butelkę, która pozwala na bardziej precyzyjne nalewanie piwa. To niezwykle ważne dla twórców rzemieślniczych i kraftowych produktów z klasy premium, których klienci szczególną wagę przywiązują do celebracji konsumpcji.

Niezwykłą cechą butelki jest asymetryczny kształt szyjki. Z jednej strony smukłej szyi, między korpusem a otworem, biegnie przekątne połączenie. W zależności od obrotu i kąta trzymania butelki, nalewający ma wpływ na sposób, w jaki piwo wypełnia szklankę.

To innowacyjne rozwiązanie stworzone przez O-I jest aktualnie stosowane przez browarników w Ameryce Południowej, a od jesieni butelki dostępne są w wybranych sklepach w Brazylii. Dwie marki z brazylijskiego stanu Paraná, „Von Borstel” z Londriny i „Bodebrown” z Kurtyby, oferują swoim klientom możliwość bardziej precyzyjnego nalewania, a tym samym związany z nową butelką specjalny rytuał podawania. W Europie O-I bada potencjał rynku i sprawdza, czy europejscy browarnicy mogą być zainteresowani używaniem MyPour w kreowaniu elementów wyróżniających ich markę.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Mat 2017-10-29 00:36:00

    Najbardziej podoba mi się zielona butelka z napisem "Perła". Jesli chodzi o piwo oczywiście.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane