InPost wyposaża swoich doręczycieli w tablety. Spółka może sprzedawać ubezpieczenia i pożyczki

Autor: Parkiet 24 września 2015 09:16

InPost wyposażył tysiące doręczycieli w tablety. Dzięki temu firma zyskała nowe perspektywy rozwoju. Akcje spółki już 9 października mają trafić na warszawską giełdę - donosi Parkiet.

Parkiet informuje, że wyposażenie doręczycieli w tablety z zintegrowanym e-systemem otwiera przed InPostem nowe perspektywy.

Możliwości jest wiele - sprzedaż ubezpieczeń, pożyczki, a także badania społeczne to tylko wybrane usługi, w których spółka z grupy Integer.pl może się rozwijać.

Jak zapowiada na łamach Parkietu Sebastian Anioł, prezes spółki, InPost zamierza wykorzystać potencjał, jaki dają urządzenia mobilne.

Tablety, w które zostali wyposażeni listonosze InPostu spięte zostały online elektronicznym systemem uruchomionym specjalnie na potrzeby obsługi korespondencji sądów i prokuratur (tzw. EPO).

Sebastian Anioł przyznaje, że InPost jest jedyną firmą w kraju, która ma taki zasięg dotarcia do gospodarstw oraz taką technologię.

Anioł podkreśla, że obecnie firma testuje nowe zastosowania cennego instrumentu.

Cały tekst czytaj w czwartkowym wydaniu Parkietu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • dudaPl 2015-09-28 11:18:36

    integer chyba najbardziej wszystkich zadziwił, 121 milionów uzyskał, co prawda liczyli na wiecej ale to i tak wielki sukces

  • reksioKRK 2015-09-28 11:14:57

    Integer z inpostem za chwilę zaczną być konkurencją nawet dla samego amazona. Zaletą Integera w stosunku do konkurencji jest to, że widzi on się jako firmę w pełni pocztową. Chodzi o to, że w paczkomacie można też paczkę nadać. A to jest wartość dodana. Do tego taka usługa jak szybkiezwroty.pl , gdzie formalności są praktycznie zerowe - nie trzeba nawet adresować przesyłki - jest naprawdę pomysłowa.



  • tedej 2015-09-28 11:09:02

    niesamowite ze przy takim postepie technologicznym tak wiele mniejszych miejscowosci ma dalej problemy z odbiorem poczty....trzeba cos z tym zrobic i mam nadzieje ze prywatny operator da sobie z tym rade

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane