InsERT z systemem vendero wkracza do e-commerce

Autor: www.dlahandlu.pl 15 czerwca 2015 11:34

InsERT wprowadza na rynek rozwiązanie dające firmom dostęp do e-biznesu. Aplikacja vendero umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu WWW.

Aplikacja otwiera drzwi do e-handlu użytkownikom systemów z linii InsERT GT lub InsERT nexo, które jak podkreśla firma są używane w codziennej działalności przez ponad 1/3 małych firm handlowych w Polsce.
Dzięki vendero można założyć i uruchomić sklep internetowy, witrynę z ofertą lub firmowy serwis. Wystarczy wybrać jeden z szablonów graficznych, liczbę podstron i elementy, które mają się na nich znaleźć. Gotowe szablony oraz widgety pozwalają dostosować witrynę do indywidualnych preferencji, a zawartość, układ i kolorystyka serwisu mogą być w dowolnym momencie modyfikowane. Powstałym w ten sposób serwisem można zarządzać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.
– Vendero to rozwiązanie, które m.in. integruje system handlowy z platformą sklepu internetowego. Otwiera przed firmami dostęp do sprzedażowej aktywności w sieci – mówi Tadeusz Gruszczyński właściciel firmy zajmującej się bezpośrednim importem produktów naturalnych i ekologicznych z Krety. Firma uczestniczyła w przedsprzedażowych testach i planuje zastosowanie vendero do prowadzenia e-sklepu.

Użytkownicy aplikacji otrzymują dostęp do zestawień zamówień, co pozwala w każdym momencie sprawdzić, na jakim etapie realizacji znajduje się dany zakup – i to zarówno po stronie klienta, jak i administratora sklepu. Dzięki integracji z Subiektem wszystkie wybrane towary i usługi z systemu handlowego automatycznie pojawiają się w sklepie, a każde złożone zamówienie trafia do Subiekta.

System vendero umożliwia wybór wielu rodzajów płatności, w tym płatności internetowych PayU. Mechanizm powiadomień pomaga utrzymać bezpośredni kontakt z klientami i informować ich np. o stanie realizacji zamówienia.

vendero dostępne jest w abonamencie rocznym, zarówno w wersji pudełkowej – dla sklepu do 1000 produktów, jak i w wersji elektronicznej – dla firmowego serwisu, witryny z ofertą 1000 lub 3000 produktów, sklepu z 1000 lub 3000 produktów. Posiadacze aktywnego abonamentu do Subiekta nexo lub GT mogą bezpłatnie skorzystać z firmowego serwisu WWW.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ekonsulting 2015-06-26 00:04:03

    aplikacje dla sektora finansowego:

    artmetic.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane