Integrated Solutions stworzy nową ofertę dla branży handlowej

Autor: dlahandlu.pl 5 grudnia 2016 10:15

Integrated Solutions (IS), wyspecjalizowany integrator ICT należący do Orange Polska, nawiązał strategiczne partnerstwo z SAS Institute, światowym liderem w zakresie analityki biznesowej. Podjęta współpraca to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na kompleksowe usługi analityczne – od integracji i analizy danych, po infrastrukturę, sprzęt, bezpieczeństwo IT i wsparcie.

IDC szacuje, że w 2019 roku przychody z technologii Big Data i analityki w Europie Środkowo Wschodniej wyniosą około czterech mld dolarów. Największą wartość będą stanowiły rozwiązania świadczone w modelu as a service. 

- Celem IS jest zbudowanie mocnych kompetencji w obszarze takich technologii jak Big Data, wideo analityka, omnichannel, analityka predyktywna i IoT. Chcemy połączyć nasze doświadczenie z realizacji licznych projektów chmurowych, integracyjnych i infrastrukturalnych z możliwościami, jakie oferuje technologia SAS. To kolejny element naszej strategii dotyczącej oferowania rozwiązań end to end – wyjaśnia Mariusz Chochołek, prezes Integrated Solutions.

IS zamierza stworzyć nową ofertę przede wszystkim z myślą o m.in. branży handlowej. Będą to rozwiązania nastawione na podnoszenie efektywności operacyjnej i sprzedażowej, a także eliminację nadużyć ze strony klientów i pracowników.

- Partnerstwo SAS i Integrated Solutions zapewni klientom szerszy dostęp do innowacyjnych rozwiązań analitycznych, które są dziś głównym kierunkiem rozwoju i transformacji biznesu. Przedsiębiorstwa poszukują zaawansowanych i sprawdzonych technologii, które w sposób kompleksowy zaspokoją ich potrzeby i zapewnią wymierne korzyści biznesowe – mówi Alicja Wiecka, dyrektor zarządzający SAS Institute.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,75

  • Min

    3,62

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane