Intermarché wprowadza nową usługę – wózki Koursavélo

Autor: pr 23 czerwca 2016 10:27

Z myślą o rowerzystach sieć supermarketów Intermarché wprowadziła nową usługę – wózki Koursavélo. Od czerwca klienci wybranych sklepów mogą skorzystać z nowego rozwiązania, które umożliwi fanom jednośladów wygodny transport zakupionych produktów.

Wózek Koursavélo to specjalny kosz zakupowy na kółkach, wyposażony w dwie izotermiczne torby, który może być użytkowany na zakupach zarówno przez pieszych, jak i rowerzystów. Pomysł zrodził się we Francji, gdzie rower jest jednym z częściej wykorzystywanych środków transportu. Sama nazwa wywodzi się też od francuskiego "courses à vélo", co oznacza „po zakupy na rowerze”.

Przyczepka Koursavélo pozwala zmienić rower w środek transportu o funkcji dostawczej.

 – Udostępnienie usługi Koursavélo to kolejny krok Intermarché w stronę zwiększenia komfortu robienia zakupów. To również rozwiązanie propagujące zdrowy styl życia, a przez to wpisujące się w filozofię naszej firmy. Zależy nam, aby nasze usługi pomagały klientom Intermarché kształtować odpowiednie nawyki, również podczas codziennych zakupów. Rower to świetna alternatywa dla samochodu, szczególnie w nadchodzącym okresie letnim, dlatego mamy nadzieję, że wózki będą chętnie wykorzystywane – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Koursavélo będzie w sklepach Intermarché w Ustce, Grajewie, Słupsku i Słubicach. Ze względów bezpieczeństwa jego maksymalne obciążenie może wynosić 30 kg, a ograniczenia prędkości dla roweru, do którego przyczepiony jest Koursavélo, to 18 km/h.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,55

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane