Intermarche Express ruszy w Polsce w 2013 r.

www.portalspozywczy.pl 6 czerwca 2012 09:10

Intermarche Express ruszy w Polsce w 2013 r.

Grupa Muszkieterów chce w 2013 roku rozpocząć w Polsce testy konceptu Intermarche Express przeznaczonego dla dużych miast. Format Express jest już rozwijany we Francji gdzie działa 27 takich sklepów.

- Koncept mamy, musimy go jedynie dostosować do specyfiki polskiego rynku. Obecnie szukamy odpowiedniej lokalizacji pod pierwszy sklep, która musi być doskonale wybrana, ponieważ nie chcemy 'spalić' tematu. Sukces tego konceptu zależy właśnie od najlepszych lokalizacji, w których miałby się pojawić. Myślę, że pierwszy sklep w formacie Express może ruszyć w Polsce w przyszłym roku - mówi Marek Feruga, prezes Grupy Muszkieterów w Polsce.

Placówki Intermarche Express o powierzchni 700 mkw., zlokalizowane w centrach dużych metropolii, będą w całości samoobsługowe, a ich oferta obejmie produkty praktyczne (gotowe do spożycia czy do podgrzania) oraz produkty kupowane dla przyjemności (mini snack-bar). Ze względu na lokalizację sklepy otwarte będą dłużej niż zwykle, a klientom oferowane będą usługi takie jak szybkie kasy i dostawa do domu.

 

 

Czytaj: portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • szpada 2012-06-06 16:00:46

  bery i bojki slaskie

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,98

 • Śr

  7,87

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane