PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Intermarche ma już prawie 200 sklepów w Polsce

Autor: www.dlahandlu.pl 12 listopada 2013 12:04

7 listopada sieć Intermarché otworzyła dwa kolejne supermarkety. Nowe sklepy powstały w Drawsku Pomorskim i Kętrzynie. W całej Polsce działają już 194 placówki pod tym szyldem.

Supermarket Intermarché w Drawsku Pomorskim ma powierzchnię handlową wynoszącą ponad 1200 mkw. , a w Kętrzynie niemal 1500 mkw. W ofercie drawskiego marketu dostępnych jest około 12 tys., a kętrzyńskiego blisko 17 tys. produktów i wyrobów przemysłowych oraz spożywczych, w tym produkty bio oraz marek własnych Intermarché. Na terenie sklepów działają także piekarnie, wędzarnie a także prowadzony jest rozbiór mięsa.

 

-Oferta sklepów Intermarché w Drawsku Pomorskim i Kętrzynie zdecydowanie poszerza zakres asortymentu, który do tej pory był dostępny na tych rynkach. Cieszymy się, że dzięki otwarciu punktów handlowych w tych miastach wzmocniliśmy jednocześnie pozycję naszej sieci w województwie zachodniopomorskim oraz warmińsko-mazurskim - podkreśla Eliza Orepiuk-Szymura, kierownik dyrekcji komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów.

 

Nowo otwarty Intermarché w Kętrzynie działa, wraz z sąsiadującym supermarketem budowlanym Bricomarché, w ramach tzw. Rynku Muszkieterów. - Chcąc zaoferować klientom jak najszerszą i najciekawszą ofertę produktową, tam gdzie jest to możliwe tak jak w przypadku Kętrzyna, staramy się tworzyć tzw. Rynki Muszkieterów, grupujące obok siebie supermarkety Intermarché oraz Bricomarché, przy których działają często także stacje paliw pod logo pierwszej sieci - zaznacza Eliza Orepiuk-Szymura. Otwarcie stacji benzynowej Intermarché przy kętrzyńskim supermarkecie planowane jest jeszcze na ten rok.

 

Odpowiadając na lokalne zapotrzebowanie na sklepy wielkopowierzchniowe związane z funkcjonowaniem małego ruchu granicznego, pod koniec października Intermarché otworzyło swój 192 sklep w Polsce, w przygranicznym Braniewie. Nowe placówki handlowe wzmacniają obecność Intermarché na rynkach supermarketów spożywczych w poszczególnych regionach. Łącznie sieć posiada na Warmii i Mazurach 8 sklepów, a w województwie zachodniopomorskim 24 takie obiekty handlowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane