Intermarche najemcą Galerii Piastovej w Gnieźnie. Otwarcie w 2018 roku

Autor: dlahandlu.pl 25 kwietnia 2017 11:03


Deweloper i inwestor projektów handlowych i mieszkaniowych NAPOLLO jest właścicielem nowo powstającego w Gnieźnie projektu „Galeria Piastova”, zlokalizowanego u zbiegu ulic Witkowskiej i Składowej, w odległości ok. 1 km od ścisłego centrum miasta. Galeria zostanie otwarta w I kwartale 2018 r.

 

Powierzchnia całkowita obiektu to blisko 13 tys. mkw., powierzchnia najmu - ponad 9,5 tys. mkw. Trwa proces komercjalizacji galerii - obecny poziom to prawie 70%. Wśród marek, z którymi zostały podpisane umowy, znalazły się m.in.: Intermarche, KS Sport, Cosmedica, KiK, PEPCO oraz RTV EURO AGD. Obiekt jest parterowy i przylega do niego parking naziemny na ok. 380 miejsc. Autorem projektu jest O2P ARCHITEKCI, a całościową realizacją na zlecenie NAPOLLO zajmuje się PKB Invest Budowa.

Galeria Piastova jest kolejnym obiektem w formacie centrum handlowego w portfelu NAPOLLO, po Galerii Grodovej, otwartej w grudniu ubiegłego roku w centrum Grodziska Mazowieckiego, oraz Galerii Renova w Warszawie. Dodatkowo jest to już kolejny projekt handlowy, którego uruchomienie NAPOLLO zaplanowało na rok 2018.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane