Intermarche: Projekty związane z e-handlem będziemy na początku testować w dużych miastach

Autor: portalspozywczy.pl 29 listopada 2011 09:12

W naszym przypadku projekty związane z handlem internetowym będą testowane na początku w dużych miastach, takich jak Poznań, Szczecin, czy Warszawa, a w dalszej perspektywie będą rozwijane w całej Polsce - mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Krzysztof Waligórski, rzecznik prasowy Grupy Muszkieterów.

W tej chwili przedstawiciel Grupy nie chciał podać ewentualnego terminu, w jakim sieć Intermarche wystartuje z projektem e-sklepu w Polsce. - Zapewniam, że nie będzie sytuacji, w której wszystkie duże sieci handlowe działające w kraju będą już w internecie, a nas tam nie będzie. Tak się nie stanie - mówi Krzysztof Waligórski. - Uruchamiając tego typu projekt należy jednak brać pod uwagę konkurencyjność rynku w Polsce, a także "wątpliwą" rentowność tego typu projektów na obecnym etapie rozwoju rynku - dodaje.

We Francji Grupa Muszkieterów testuje koncept sprzedaży internetowej typu drive-in, który pozwala zamawiać przez internet, a przygotowane według zamówienia zakupy klient może odebrać samodzielnie ze sklepu. Taki koncept ogranicza koszty i rozwiązuje część problemów związanych z logistyką.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9324

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane