Intermarche przejęło lokalizację po Bomi w CH Ferio w Koninie

Autor: dlahandlu.pl 20 września 2012 20:41

Intermarche otworzyło supermarket spożywczy w Centrum Handlowym Ferio w Koninie przejmując sklep o powierzchni 2400 mkw., który wcześniej zajmowało Bomi.

Nowy sklep działa pod szyldem "Super", co oznacza, że oprócz świeżych produktów, takich jak owoce, warzywa czy nabiał, będzie również oferował pieczywo wypiekane na miejscu, wyroby garmażeryjne przygotowywane w sklepie oraz wędliny z własnej wędzarni.
Prace wykończeniowe w nowym sklepie Intermarche zajęły 2 miesiące, a ich efektem jest najnowocześniejszy obiekt handlowy tej sieci w Polsce. Wraz z jego otwarciem stworzonych zostało 60 nowych miejsc pracy.

- Dwa lata temu Grupa Muszkieterów obrała nową strategię handlową, w ramach, której zdecydowała się uruchamiać sklepy Intermarché w galeriach handlowych. Otwarcie supermarketu Intermarché w CH Ferio w Koninie jest efektem realizacji tej strategii. Otwarcie sklepu w tej lokalizacji jest również dowodem na to, że Grupa Muszkieterów jest w pełni zdolna do dokonywania przejęć placówek należących do innych operatorów handlowych - powiedział Marek Feruga, prezes Grupy Muszkieterów w Polsce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8963
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane