Intermarche rozwija sieć sklepów na wschodzie Polski

Autor: www.dlahandlu.pl 19 lipca 2013 16:24

19 lipca w Białej Podlaskiej został otwarty nowy supermarket Intermarche. Jest to 4 supermarket spożywczy sieci prowadzonej przez Grupę Muszkieterów w województwie lubelskim i 182 w Polsce.

Intermarche w Białej Podlaskiej został zbudowany na miejscu starego młyna, według nowego konceptu, w którym zastosowano nowy układ i ekspozycję produktów. Powierzchnia sprzedaży supermarketu liczy 1298 mkw. Placówka oferuje świeże ryby, mięso pochodzące z własnego rozbioru oraz pieczywo z własnego wypieku. Uruchomiona została również wędzarnia, dzięki czemu klienci mogą zakupić tradycyjny wyrób, produkowany na miejscu, według polskich receptur przez rodzimych masarzy.
Przed supermarketem Intermarche znajduje się bezpłatny parking na 116 miejsc postojowych.
Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród" w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 210 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających 182 sklepami Intermarche oraz 90 Bricomarche. Muszkieterowie są obecni w 6 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii i na Bałkanach. W Polsce Grupa zatrudnia ponad 11 tys. osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,32

  • Śr

    6,44

  • Min

    4,67

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane