PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Intermarche rusza ze sklepem internetowym

Autor: www.dlahandlu.pl 8 stycznia 2013 09:16

Intermarche rusza ze sklepem internetowym

Naszą ambicją jest inauguracja pierwszego sklepu internetowego Intermarche jeszcze w pierwszym kwartale 2013 i uruchomienie kolejnych 9 sklepów najpóźniej do połowy roku - zdradza Eliza Orepiuk-Szymura z Grupy Muszkieterów. Wśród 10 nowych sklepów będą zarówno takie, które będą świadczyły tylko usługę typu drive (czyli odbiór zakupów w supermarkecie), tylko dostawę do domu lub obie te usługi jednocześnie.

Intermarche będzie promować usługi typu drive-in, czyli odbiór towarów w sklepie, a nie dowóz do domu klienta.

Firma ruszyła z przygotowaniami do wejścia na rynke e-commerce w ubiegłym roku. We Francji sieć oferuje taką usługę o nazwie Le Drive Intermarche. Klient może złożyć zamówienie przez internet, a następnie odebrać spakowane zakupy w najbliższej placówce Intermarche.

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród" w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 210 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród" Bricomarché. Sieć liczy obecnie 181 supermarketów Intermarché i 86 Bricomarché. Rozwojem obu sieci kieruje spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 8 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii i na Bałkanach. W 2011 roku obroty całej Grupy wyniosły 37 miliardów euro.
 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Zs 2015-10-30 19:50:33

    Ważne. Czy będzie z dowozem i wniesiem do mieszkania lub domu.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane