PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Intermarche Super ruszyło w Szprotawie

Autor: dlahandlu.pl 8 listopada 2010 14:43

Sklep zbudowany został według nowego konceptu, w którym zastosowano nowy układ i ujednoliconą ekspozycję produktów. Nowy Intermarché liczy 1170 mkw. powierzchni sprzedaży.

Placówka w Szprotawie to 152 sklep sieci w Polsce i 20 punkt sprzedaży w województwie lubuskim.

Sklep oferuje mięso pochodzące z własnego rozbioru oraz pieczywo z własnego wypieku. Uruchomiona została również wędzarnia, dzięki czemu klienci mogą zakupić tradycyjny wyrób, produkowany na miejscu, według polskich receptur i bez użycia konserwantów.

Do dyspozycji klientów jest także darmowy parking na 132 miejsca.
W sklepie zatrudnienie znalazło 50 osób. Na terenie sklepu funkcjonuje sześć kas. W najbliższym czasie sklep zapewni również możliwość płacenia rachunków i doładowania telefonu przy kasach.

Pzredstawiciele sieci podkreslają, że to, co wyróżnia Intermarche wśród lokalnej konkurencji to szeroka gama produktów marek własnych. Ich oferta obejmuje zarówno produkty ekonomiczne jak i artykuły ze średniego segmentu.
Jednocześnie, aby zaspokajać rosnące oczekiwania i wyszukane gusta konsumentów, asortyment jest poszerzany o ekskluzywne produkty delikatesowe z Francji, niedostępne w innych sieciach.

Sprawdź ceny w sklepach Intermarche

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane