Intermarche Super w dwóch galeriach handlowych

Autor: dlahandlu.pl 13 maja 2011 19:52

W połowie maja zostały otwarte sklepy spożywcze Intermarché pod szyldem Super w Galerii Leszno (woj. wielkopolskie) i Galerii Twierdza w Zamościu (woj. lubelskie). Super w Lesznie jest największym sklepem Grupy Muszkieterów w Polsce. Do Muszkieterów należy już 165 sklepów Intermarché.

Oba nowe sklepy zostały zbudowane według nowego konceptu, w którym zastosowano nowy układ i ujednoliconą ekspozycję produktów. Intermarché Super w Lesznie liczy 2773 mkw., a w Zamościu 1636 mkw. powierzchni sprzedaży.

W Intermarché w Lesznie zatrudnienie znalazło około 80 osób, a w Zamościu 55 osób. Na terenie leszczyńskiego sklepu funkcjonuje 15, a zamojskiego 9 kas. To, co wyróżnia oba Intermarché wśród lokalnej konkurencji to szeroka gama produktów marek własnych. W supermarketach Intermarché, oprócz towarów z tzw. średniej półki dostępne są również produkty delikatesowe z Francji. W ofercie znajdują się także produkty bio i ekologiczne.

Atutem nowych Intermarché jest lokalizacja w centrach o dużym zasięgu i potencjale handlowym. Galeria Leszno jest największym obiektem handlowym w mieście i regionie z powierzchnią najmu 32 000 mkw.
Galeria Twierdza w Zamościu jest zdecydowanym liderem jako jedyne centrum z tak bogatą ofertą.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • leszcz z leszna 2011-05-14 14:44:16

    galeria leszno syf z ogórem

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane