PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Intermarche uruchamia sklep w nowym formacie Super

Autor: dlahandlu.pl 1 czerwca 2010 08:58

Intermarche uruchamia sklep w nowym formacie Super

Pod koniec maja w Wąbrzeźnie, w województwie kujawsko-pomorskim, otwarty został supermarket Intermarché pod szyldem Super. Jest to 147 sklep sieci w Polsce. Sklep w Wąbrzeźnie zbudowany został według nowego konceptu, w którym zastosowano nowy układ i ujednoliconą ekspozycję produktów. Nowy Intermarché liczy 816 mkw. powierzchni sprzedaży.

Placówka oferuje mięso pochodzące z własnego rozbioru oraz pieczywo z własnego wypieku. Planowane jest również uruchomienie wędzarni. W nowym sklepie zatrudnienie znalazło 47 osób. Na terenie sklepu znajduje się 5 kas.

W sklepie dostępna jest szeroka gama produktów marek własnych, zarówno produktów ekonomicznych jak i artykułów ze średniego segmentu. Asortyment jest poszerzany o ekskluzywne produkty delikatesowe z Francji.

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem ponad 170 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród" Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów licząca obecnie 147 supermarketów Intermarché oraz 70 sklepów Bricomarché jest pod względem obrotów największą grupą franczyzową w Polsce. W 2009 r. jej obroty przekroczyły 3,27 mld zł. Rozwojem obu sieci kieruje spółka ITM Polska. Plany strategiczne Grupy zakładają ekspansję sieci głównie w małych i średnich miejscowościach, o wielkości do 70 000 mieszkańców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane