PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Intermarche w nowej formule 'Contact' wchodzi do Nowogardu

Autor: dlahandlu.pl 10 sierpnia 2010 10:15

Intermarche w nowej formule 'Contact' wchodzi do Nowogardu

Na początku sierpnia w Nowogardzie, w województwie zachodniopomorskim, otwarty został supermarket Intermarché pod szyldem Contact. Jest to 148 sklep sieci w Polsce.

Sklep w Nowogardzie zbudowany został według nowego konceptu, w którym zastosowano nowy układ i ujednoliconą ekspozycję produktów. Nowy Intermarché liczy 700 mkw. powierzchni sprzedaży.

Placówka oferuje mięso pochodzące z własnego rozbioru oraz pieczywo z własnego wypieku. Uruchomiona została również wędzarnia. W nowym sklepie zatrudnienie znalazło 30 osób. Na terenie sklepu znajduje się 5 kas, w tym jedna w dziale alkoholi. W najbliższym czasie uruchomiona będzie również możliwość płacenia rachunków i doładowania telefonu przy kasach.


Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem ponad 170 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród" Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 148 supermarketów Intermarché oraz 71 sklepów Bricomarché. W 2009 r. jej obroty przekroczyły 3,27 mld zł. Rozwojem obu sieci kieruje spółka ITM Polska. Plany strategiczne Grupy zakładają ekspansję sieci głównie w małych i średnich miejscowościach, o wielkości do 70 000 mieszkańców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,69

  • Śr

    6,13

  • Min

    4,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane