Intermarche w Szczecinie zmienił lokalizację

Autor: www.dlahandlu.pl 28 listopada 2016 09:20

24 listopada supermarket Intermarché w Szczecinie zmienił swoją lokalizację. Sklep działający przy ul. Chopina 35 przeniósł się do nowego budynku, mieszczącego się przy tej samej ulicy, ale pod numerem 27.

- Bardzo się cieszymy z tej przeprowadzki, ponieważ poprzedni budynek nie był w stanie dłużej zaspokajać naszych rosnących potrzeb. Wierzę, że w nowej lokalizacji będziemy mogli rozwinąć skrzydła, by zapewnić naszym klientom wygodniejsze i bardziej kompleksowe zakupy - mówią Grażyna Skiba-Antczak i Jerzy Antczak, właściciele supermarketu Intermarché w Szczecinie.

Intermarché to sieć sklepów spożywczych działająca w ramach Grupy Muszkieterów, która liczy obecnie 360 punktów sprzedaży Intermarché i Bricomarché. W centrali Grupy w Poznaniu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ponad 15 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,32

  • Śr

    7,01

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8739

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane