Intermarche wchodzi do Lublina

Autor: dlahandlu.pl 21 listopada 2017 10:33

Intermarche wchodzi do Lublina fot. materiały prasowe Grupy Muszkieterów

Intermarche uruchamia sklep w Lublinie w galerii Skende Shopping, obok sklepu IKEA. Jest to 232. sklep tej sieci w Polsce i jednocześnie 8. na Lubelszczyźnie rozpoczął oficjalnie działalność 17 listopada.

Sklep Intermarché w Lublinie zatrudnia 60 osób i mieści się przy al. Spółdzielczości Pracy 88 (Galeria Skende Shopping).

Na koniec roku 2016 do sieci Intermarche należały także 232. sklepy, w 2017 roku Grupa Muszkieterów uruchomiła 4 placówki w Skawinie, Warszawie, Kętach i Lublinie, ale kilka także zamknęła (m.in. w Częstochowie, Zawierciu) i obecny bilans wynosi 232 placówki.

Grupa Muszkieterów to obecna od 20 lat na polskim rynku największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”. Zrzesza ponad 300 przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie prawie 380 supermarketów Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest obecnie 15 800 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,69

  • Śr

    2,72

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane