Intermarche zamyka sklep w Ząbkowicach Śląskich

Autor: zabkowice.express-miejski.pl 26 marca 2018 10:01

Po niespełna pięciu latach funkcjonowania zostanie zamknięty market Intermarché znajdujący się przy ul. Ziębickiej w Ząbkowicach Śląskich. Aktualnie trwają tam wyprzedaże  - podają zabkowice.express-miejski.pl. To 3. sklep zamykany przez Intermarche od początku roku.

Pojawiające się informacje o zamiarze likwidacji sklepu potwierdzają pracownicy, którzy otrzymali już wypowiedzenia. Według nieoficjalnych informacji obiekt ma funkcjonować do końca marca, a powodem likwidacji ma być niska rentowność marketu.

Pomimo zamknięcia sklepu, pobliska stacja benzynowa wciąż ma działać. - Bez zmian będzie funkcjonowało także Bricomarché zlokalizowane w pobliżu - zapewnia Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor ds. komunikacji i informacji ze spółki ITM Polska, która zarządza sieciami Intermarché i Bricomarché w kraju.

Market Intermarché w Ząbkowicach Śląskich został otwarty pod koniec września 2013 roku. W ostatnim czasie zostały zamknięte placówki w Rydułtowach i Krakowie. Do Intermarche należy 228 sklepów o 4 mniej niż na koniec 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ząbek 2018-03-26 18:45:38

  teraz zamkną jeszcze swinoujscie i Leszno - ida chłopaki do przodu

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,89

 • Śr

  3,88

 • Min

  2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane