Internet Mall Polska w gronie firm zrzeszonych Izby Gospodarki Elektronicznej

Autor: dlahandlu.pl 5 stycznia 2017 13:46

Mall.pl – firma będąca wiodącym podmiotem e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej i posiadająca w swojej ofercie ponad 90 000 produktów - dołączyła do grona członków Izby Gospodarki Elektronicznej.

Mall Polska już od 2000 roku działa w Polsce jako internetowa galeria handlowa będąca alternatywą dla tradycyjnego centrum handlowego, w której klient ma możliwość zrobienia komfortowych zakupów w dogodnym dla siebie czasie. Tylko w 2015 roku zrealizowała około 400 000 zamówień na kwotę osiągając ponad 40% wzrost w porównaniu z rokiem wcześniejszym. Poza Polską firma działa w Republice Czeskiej, na Słowacji, Węgrzech, w Słowenii oraz Chorwacji, a od 2008 roku jest częścią spółki holdingowej Netretail Holding.

 – Dostrzegamy już od kilku lat potencjał i dobre prognozy dla segmentu e-commerce w Polsce. Liczymy, że nasza obecność w gronie członków Izby Gospodarki Elektronicznej zjednoczy przedsiębiorców branży e-commerce, w której zamierzamy mieć coraz to silniejszą pozycję i tym samym pozwoli nam na jeszcze bardziej nowatorskie rozwiązania dla klientów – mówi Vit Endler, prezes zarządu Internet Mall Polska.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane