Internetowa kampania Garden Party Drink

Autor: media2.pl 24 sierpnia 2011 11:28

Internetowa kampania Garden Party Drink

Wraz z wprowadzeniem na rynek napojów Garden Party Drink ruszyła kampania w sieci, promująca orzeźwiające letnie imprezy. W serwisie stworzonym dla marki Garden Party Drink, można kompleksowo zaplanować imprezę w letnim klimacie.

Celem kampanii jest zaprezentowanie nowości - napojów Garden Party Drink - bazy do drinków El Mohito, Sunshine czy Kaktus Fresh. Grupą docelową kampanii Garden Party Drink są młodzi ludzie, którzy szukają ciekawych pomysłów na letnie imprezy w gronie znajomych. Specjalnie dla nich przygotowano użyteczne narzędzia, które pozwalają zaplanować niezwykłą domówkę w klimacie meksykańskim, jamajskim czy kubańskim.

Korzystając z serwisu garden-party.pl użytkownicy mogą stworzyć własny plan imprezy, wybierając klimat, zapraszając gości oraz wyliczając za pomocą specjalnego kalkulatora ilość napojów na imprezę. Przepisy na drinki na bazie napojów Garden Party Drink znajdują się w specjalnej sekcji. Przy każdej zaplanowanej imprezie znajduje się mini-forum, na którym można przedyskutować szczegóły imprezy oraz ustalić, co każdy z uczestników może na nią przynieść.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane