PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Internetowa platforma zakupowa podzieli się zyskiem z użytkownikami

Autor: gazeta.pl 27 lutego 2016 10:32

Arena.pl, która chce zachęcić użytkowników do korzystania z serwisu, przekazując im niemal połowę swoich udziałów. W ten sposób każda osoba ma szansę stać się częścią biznesu - pisze gazeta.pl.

To właśnie idea współwłasności jest wartością dodaną serwisu zakupowego Arena.pl. Obecnie projekt jest finansowany wyłącznie przez polski kapitał, zaś większościowy pakiet jego akcji należy pośrednio do Banku SGB, czyli drugiego największego banku zrzeszającego polskie banki spółdzielcze. Docelowo połowa akcji spółki Arena.pl S.A., właściciela platformy zakupowej Arena.pl, ma jednak trafić do użytkowników strony.

Za korzystanie z niej, kupowanie i sprzedawanie za jej pośrednictwem przedmiotów będą oni otrzymywać punkty. Te następnie będzie można wymieniać na nagrody lub udziały w prosperującym biznesie. W ten sposób każda osoba aktywnie korzystająca ze strony otrzyma ofertę objęcia udziałów adekwatną do swojego zaangażowania w działanie platformy zakupowej.

Więcej na gazeta.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • `vela 2016-03-21 11:16:59

  ja tam lubię jak mam dodatkowe korzyści. nie kosztuje mnie to nic, po prostu korzystam z areny i tyle. a punkty same rosną na koncie. za rejestrację jest ich już 200, a potem dochodzą kolejne w miarę upływu czasu i działania na platformie. niedługo uzbieram na wypad do kina :)

 • karolina 2016-03-12 19:25:47

  fajnie, że będzie można zarobić na działalności z areną. i to bez specjalnego wysiłku. po prostu za działanie będzie się dostawało punkty, które będzie można wymienić na akcje, a te sprzedać na giełdzie. świetny i nowatorski pomysł.

 • Karol 2016-03-01 18:15:23

  @ portia Dobrze napisane "miała" i chyba już po dwóch dniach wypalił się pomysł. Idea współwłasności sprowadza się do oferty nabycia akcji spółki a nie ich rozdawaniem, no i trzeba też powiedzieć sobie uczciwie że nawet 10 tys. użytkowników z 100 tys. akcji będzie miało niewielki wpływ na decyzje - ale obserwujemy, obserwujemy...

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane