PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Internetowe delikatesy bdsklep.pl ruszyły z kampanią reklamową

Autor: pr/dlahandlu.pl 17 kwietnia 2014 13:45

Internetowe delikatesy bdsklep.pl od początku kwietnia realizują kampanię reklamową w Warszawie. Jej główne hasło to „odzyskaj czas na rzeczy ważne". Na bilbordach, cityscrollach i autobusach w centrum miasta można zobaczyć przekaz zachęcający do zakupów w bdsklep.pl.

Hasło „Odzyskaj czas na rzeczy ważne" podkreśla wygodę internetowych zakupów w bdsklep.pl. Kampania wizualna składa się z czterech bilbordów prezentujących główny przekaz marketingowy: KUPUJĘ KIEDY CHCĘ -codzienne zakupy całą dobę, NIE „DŹWIGAM" -codzienne zakupy z dostawą do domu, NIE STOJĘ W KOLEJKACH -codzienne zakupy bez kolejek, WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU -codzienne zakupy spośród 20 000 produktów.

Kampania realizowana jest również za pośrednictwem stacji radiowych (Tok FM i Rock Radio). Dodatkowo w wybranych lokalizacjach rozdawane są ulotki z kodem rabatowym zachęcające potencjalnych klientów do zakupów. Kampanię uzupełniają działania mailingowe i wzmożona promocja w internecie.

- Jesteśmy jednym z pierwszych w Polsce internetowych supermarketów - mówi Paweł Paszkowski Dyrektor Zarządzający bdsklep.pl. Istniejemy na rynku od 2006 roku jako jeden z pierwszych internetowych sklepów spożywczych. W naszej ofeprodukty dziecięce, chemię gospodarczą, alkohol, a także produkty zoologiczne. Nasi pierwsi klienci oszczędzili przez te 8 lat korzystania z naszych usług ok. 700 godz. do wykorzystania na ważniejsze rzeczy niż stanie w korkach, dojazdy, kolejki przy kasach. Nie posiadamy jednak produktów świeżych gdyż uważamy, że takie najlepiej jest kupować u sprawdzonych lokalnych dostawców - dodaje.

Przez prawie 8 lat działalności sklep zdobył ponad 220 tys. klientów, którzy realizują zamówienia na terenie całej Europy. Firma zatrudnia ponad 50 osób odpowiedzialnych za dobór produktów, obsługę klienta i funkcjonowanie sklepu.

- bdsklep.pl jest obecnie największym w Polsce supermarketem stricte internetowym - kontynuuje Paszkowski. Nie posiadamy stacjonarnych punktów sprzedaży, dzięki czemu nie mamy żadnych ograniczeń związanych z szerokością asortymentu. Ogromnym atutem sklepu jest fakt, że wysyłamy zamówienia w każde miejsce zarówno w Polsce, Europie jak i na Świecie. Dostaw nie ograniczamy terytorialnie i nie uzależniamy od wielkości miejscowości czy odległości od punktów sprzedaży.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,94

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane