PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Intersport najemcą galerii Felicity

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 12 września 2011 14:13

Atrium European Real Estate Limited, jeden z liderów komercyjnego rynku nieruchomości, podpisał umowę przedwstępną z Intersport, jednym z liderów dystrybucji artykułów sportowych, jako drugim kluczowym najemcą w nowo powstającej Galerii Atrium Felicity w Lublinie.

Umowa podpisana na 10 lat obejmuje lokal o wielkości 800 m.kw. w nowym centrum handlowym, którego całkowita powierzchnia wyniesie 74.000 m.kw. Będzie obowiązywać od 2013 r. - od dnia otwarcia centrum. Umowa najmu została uzgodniona pomiędzy Intersport Polska SA i spółką zależną od Atrium Polska - Centrum Handlowe Felin Sp. z o.o. Intersport jest drugim kluczowym najemcą w Atrium Felicity. Niedawno Atrium podpisało umowę z Auchan na budowę 20.000 m.kw. przeznaczonych pod hipermarket w centrum handlowym.

Centrum Handlowe Felicity, które jest obecnie w budowie i zostanie otwarte w 2013 r., powstaje we wschodniej części Lublina, u zbiegu ulic Wincentego Witosa i Grygowej. Jest budowane na obszarze 17 hektarów i zajmie blisko 74 000 mkw. Po zakończeniu budowy, która jest pierwszą dużą inwestycją Atrium od kryzysu gospodarczego z 2008 r., CH Felicity zaoferuje klientom około 150 nowoczesnych sklepów, kino oraz market budowlany.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,06

  • Min

    2,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane