Inwestor potwierdza realizację Galerii Bialskiej

Autor: dlahandlu.pl 22 sierpnia 2012 21:06

22 sierpnia br. odbyła się rozprawa przed WSA w Lublinie w sprawie skargi na wydanie zezwolenia na realizację inwestycji drogowej układu komunikacyjnego przy ul. Witoroskiej. Inwestorem przebudowy jest Miasto Biała Podlaska. WSA umorzył postępowanie w tym zakresie i tym samym zniknęły wszelkie formalne przeszkody do rozpoczęcia budowy Galerii Bialskiej. Inwestor zamierza niezwłocznie przystąpić do realizacji inwestycji.

Spółka Zielona Galeria, właściciel terenu inwestycyjnego w Białej Podlaskiej przy ul. Łomaskiej potwierdza zamiary inwestycyjne dotyczące budowy Galerii Handlowej (Galeria Bialska).

Inwestor poinformował, że zakończył już prace rozbiórkowe na terenie inwestycji i przygotowuje się do rozpoczęcia prac budowlanych.

Inwestor podkreśla, że głównymi przesłankami w podjęciu decyzji o inwestycji na tym terenie była dobra lokalizacji oraz fakt, iż w świetle zapisów MPZP było to jedyne miejsce pozwalające na realizację obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2 000 mkw., a co za tym idzie na realizację centrum handlowego o znaczeniu ponadlokalnym. Będzie to pierwsze tej wielkości centrum handlowe w Białej Podlaskiej. Będzie oferować około 25 000 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowo-usługowo-rozrywkowej oraz 845 miejsc parkingowych. Docelowo zaplanowano około 71 lokali handlowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9920

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane