PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Inwestor uruchamia program franczyzowy dla CH Ogrody w Elblągu

Autor: dlahandlu.pl 29 maja 2012 09:58

CBRE Global Investors, właściciel CH Ogrody w Elblągu, w ramach utworzonego dla obiektu programu franczyzowego „Rozkwitaj w Ogrodach" zamierza wspierać lokalnych przedsiębiorców. Program adresowany jest do potencjalnych najemców centrum zainteresowanych otwarciem sklepów partnerskich wiodących najemców sieciowych. Rozpoczęcie prac przy rozbudowie centrum zaplanowano na III kw. 2012 roku.

 

- Podczas naszych rozmów z markami sieciowymi zainteresowanymi obecnością w rozbudowywanych Ogrodach część z nich sygnalizuje chęć otwarcia lokalu w systemie franczyzowym - mówi Marcin Skowroński, asset manager z CBRE Global Investors. - Wiele z tych firm nie ma jednak bezpośrednich kontaktów z lokalnymi przedsiębiorcami, którzy zgłaszają się do nas z chęcią wynajęcia lokalu pod szyldem znanej marki. Celem naszego programu jest po pierwsze ułatwienie kontaktów franczyzodawców z franczyzobiorcami, a po drugie udzielenie wsparcia chcącym otworzyć w Ogrodach salony partnerskie.

Program „Rozkwitaj w Ogrodach" jest skierowany do przedsiębiorców z województw warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Inwestor zamierza w sposób zintegrowany wykorzystywać różnorodne narzędzia promocji i docierania z programem zarówno do potencjalnych franczyzobiorców, jak i międzynarodowych oraz ogólnopolskich sieci handlowych. Zaplanowano m.in. spotkania w Elblągu i innych miastach, szeroką kampanię promocyjną i informacyjną czy pomoc w promocji marki na terenie Elbląga. W program zaangażowane są wszystkie strony projektu rozbudowy centrum: właściciel, a także firma odpowiedzialna za realizację i komercjalizację obiektu - Acteeum Central Europe.

- W czasie dotychczasowej komercjalizacji zbudowaliśmy dużą bazę firm zainteresowanych udzieleniem franczyzy w elbląskich Ogrodach - informuje Joanna Klimaszewska z firmy Acteeum Central Europe, odpowiedzialna za komercjalizację obiektu i realizację programu franczyzowego. - Teraz będziemy pomagali im w znajdowaniu lokalnych partnerów.

Nowe „Ogrody" otwarte zostaną w II kwartale 2014 roku. Po zakończeniu inwestycji wartej 55 mln euro powstanie ponad dwukrotnie większe centrum, o powierzchni najmu 43 500 m2 z funkcjami usługowymi i rozrywkowymi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,37

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane