PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

iPay International rozpoczyna działalność w Polsce

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 26 maja 2015 09:49

iPay International SA, dostawca systemu płatności „myPOS” właśnie rozpoczyna działalność w Polsce. „myPOS” to rozwiązanie, które pomaga MSP w rozpoczęciu akceptacji płatności bezgotówkowych w łatwy sposób.

Nowe rozwiązanie stanowi kompletny pakiet zawierający urządzenie POS, darmowe konto sprzedawcy i darmową kartę MasterCard.

myPOS to rozwiązanie wielowalutowe umożliwiające sprzedawcom akceptację najpopularniejszych kart kredytowych i debetowych ­ MasterCard, VISA, Maestro, VISA Electron, VPay lub JCB w każdym momencie i miejscu. Korzystający z Business MasterCard mogą natychmiastowo pobrać pieniądze z każdego bankomatu akceptującego MasterCard lub zapłacić w każdym sklepie czy na każdej stronie internetowej akceptującej MasterCard

- Możliwość akceptacji płatności za pomocą myPOS przy jednoczesnym natychmiastowym dostępie do funduszy przez MasterCard Business jest rewolucyjnym pomysłem w sektorze płatniczym. To wspaniałe rozwiązanie dla MŚP, ponieważ pomoże ono poprawić przepływ gotówki i sprostać jednemu z najważniejszych wyzwań – szybkiemu pobieraniu opłat  – powiedział Artur Turemka, starszy dyrektor wykonawczy MasterCard.

W Polsce iPay International S.A. planuje wprowadzić model dzielonego zysku i sprzedaje produkty myPOS tylko przez dystrybutorów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane