PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

iPody i laptopy do wygrania w promocji Hoop Coli

Autor: pr 12 września 2011 10:05

Już za tydzień rozpoczyna się nowa, odkręcona promocja Hoop Coli. Od 19 września do 13 listopada ta najbardziej odkręcona promocja na rynku pozwoli wygrać wiele nagród.

Wystarczy kupować Hoop Colę, zbierać kody i wymieniać je na nagrody. Dzięki unikalnym kodom uczestnicy promocji mogą wziąć udział w aukcjach wartościowych nagród, m.in. iPodów, iPhonów, iPadów, laptopów i innych gadżetów. Licytacja nagród odbywać się będzie codziennie na stronie internetowej Hoop Coli www.hoopcola.pl. Przez cały okres trwania promocji każdego dnia do wygrania będą 3 nagrody.

Łowcy nagród bieżące informacje o kolejnych aukcjach i nagrodach znajdą na profilu Odkręceni na Facebooku. Poza tym nakrętki zamieniać można na jeden z Urban Vinyli - designerską figurkę, jednego z członków ośmioosobowej rodziny przygotowanej przez Hoop Colę. Co tydzień pojawi się nowa figurka, a każda za jedynie 4 kody z odkręconych butelek Hoop Coli. Szczegóły akcji promocyjnej znajdują się w regulaminie, dostępnym na stronie www.hoopcola.pl.
Promocja jest wsparta kampanią TV, kinową, outdoorem, internetową oraz szeroko zakrojonymi działaniami social media.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane