PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

ISM współpracuje z siecią Kaufland

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 9 stycznia 2013 14:57

In-Store Media Polska poszerza swoją ofertę o nośniki reklamowe w sieci handlowej Kaufland. Ze względu na dynamiczny rozwój, wysoką pozycję rynkową oraz lokalizację swoich sklepów, sieć Kaufland doskonale uzupełnia dotychczasowy zasięg oferowany przez ISM.

Oferta w Kaufland zapewnia miesięczne dotarcie do 14.5 mln klientów sieci i obejmuje 5 rodzajów nośników reklamowych: stopery przypółkowe, naklejki podłogowe, reklamę na drzwiach wejściowych, reklamę na wózkach oraz bramkach wejściowych na halę sprzedaży.

Kaufland to kolejna sieć handlowa, z którą współpracuje in-Store Media Polska. Łącznie ISM oferuje przestrzeń reklamową w 226 hipermarketach oraz 40 supermarketach w sieciach Carrefour, Tesco i Kaufland.
In-Store Media Polska należy do in-Store Media Group, wyspecjalizowanej w zarządzaniu przestrzenią reklamową w punktach sprzedaży, istniejącej od 14 lat i funkcjonującej w 6 krajach: Polsce, Hiszpanii, Portugalii, Argentynie, Chile i Meksyku. W Polsce In-Store Media rozpoczęła działalność w 2011 roku współpracą na wyłączność z siecią Carrefour. Od tego czasu poszerzyła swój zasięg o sieć Tesco oraz Kaufland.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane