PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Iwona Sitko szefem budowanej Galerii Bronowice

Autor: propertynews.pl 11 czerwca 2013 20:38

Stanowisko dyrektora, powstającej w Krakowie Galerii Bronowice, objęła Iwona Sitko. Od 11. lat związana z rynkiem deweloperskim, otwarciami i zarządzaniem centrami handlowymi.

Iwona Sitko, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, jest również licencjonowanym zarządcą nieruchomości z jedenastoletnią praktyką w branży centrów handlowych.

Doświadczenie zdobywała m.in. w Apsys Polska, następnie w Mayland Real Estate, gdzie miała możliwość pracy zarówno w centrali firmy, jak i należących do niej galeriach handlowych - Ursynów i Fort Wola w Warszawie, a także Krokus w Krakowie. Współpracowała przy otwarciu kilku obiektów: Karolinka I w Opolu, Pogoria oraz Karolinka II. W latach 2009 - 2013 zarządzała CH Karolinka - największym regionalnym centrum handlowym na Opolszczyźnie. Obecnie odpowiada za Galerię Bronowice w Krakowie.

Galeria Bronowice będzie, pod względem powierzchni, drugim co do wielkości tego typu obiektem w Krakowie (60 tys. mkw powierzchni użytkowej). Znajdzie się w nim 160 sklepów znanych marek, w tym największy jednopoziomowy hipermarket Auchan, elektromarket Saturn. Do dyspozycji przyjeżdżających zostanie oddanych 2800 miejsc parkingowych, usytuowanych na trzech kondygnacjach. Galeria Bronowice powstaje w północnej części miasta. Otwarcie zaplanowano na listopad 2013 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane