Izba Gospodarki Elektronicznej ogłosiła konkurs na prezesa zarządu

Autor: dlahandlu.pl 2 czerwca 2016 12:08

Kandydat (kandydatka) na stanowisko prezesa zarządu e-Izby musi mieć co najmniej 10 lat przebiegu kariery zawodowej, w tym minimum 3 lata doświadczenia w roli członka zarządu lub menedżera wyższego szczebla. Powinien doskonale znać rynek cyfrowy/e-commerce w Polsce i Europie. Celem nowego prezesa zarządu będzie kontynuowanie dalszego rozwoju e-Izby, z uwzględnieniem uzyskanego potencjału zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym poprzez reprezentowanie organizacji wobec rynku, mediów, członków e-Izby oraz jej partnerów.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 15 czerwca br.

- Osiągnęliśmy spore sukcesy, zarówno w zakresie działalności krajowej jak i na poziomie europejskim. Szkoła e-Commerce Polska jest docenianym przez członków projektem edukacyjnym, dzięki e-Izbie najlepsze polskie uczelnie uruchomiły kierunki dedykowane e-Commerce. Głos e-Izby stanowi istotny wkład w merytoryczną dyskusję o rynku cyfrowym zarówno na forum Ecommerce Europe jak i w dialogu z Komisją Europejską – mówi Justyna Skorupska, przewodnicząca rady e-Izby.

- Wszyscy jesteśmy przekonani, że wzmocnienie kadrowe e-Izby o silnego lidera, w pełni zaangażowanego w branżową współpracę przedsiębiorców, zapewni dalszy dynamiczny rozwój naszej organizacji oraz kontynuację realizacji misji wspierania cyfrowej transformacji polskiej gospodarki we wszystkich sektorach - mówi Grzegorz Wójcik – inicjator powstania e-Izby.Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,26

  • Śr

    4,36

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane