Jan Sałata, wiceprezes PSH Nasz Sklep, prelegentem na VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Autor: dlahandlu.pl 27 października 2015 09:38

Jan Sałata, wiceprezes PSH Nasz Sklep, będzie uczestnikiem debaty "Strategie w handlu detalicznym. Specjalizacja i lokalność – biznes wraca do korzeni ", która odbędzie się w ramach VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015.

W trakcie debaty wraz z ekspertami i przedstawicielami największych sieci handlowych w Polsce, Jan Sałata będzie dyskutował m.in. o lokalnym biznesie opartym o franczyzę oraz oczekiwaniach klientów względem sklepów convenience.

Spółka Nasz Sklep SA zrzesza ponad 3 000 sklepów.

VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 / 8th Food Market & Retail Forum – odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2015 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton.

Kliknij tutaj i zarejestruj się jako uczestnik Forum

Kliknij tutaj i sprawdź agendę Forum

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz szereg mniej lub bardziej formalnych spotkań.

Forum to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk ponad 1000 przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego, sieci handlowych, hurtowników oraz dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych. W tym gronie ponad 50 proc. uczestników Forum to prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy generalni i zarządzający, dyrektorzy operacyjni, dyrektorzy ds. sprzedaży i zakupów oraz managerowie średniego szczebla.

Forum to także wyjątkowa szansa dla przedsiębiorców na dyskusję problemach i szansach branży z przedstawicielami administracji publicznej, w tym ministrami, posłami i europosłami oraz przedstawicielami agencji rządowych, analitykami i naukowcami.

Podsumowaniem pierwszego dnia Forum będzie uroczysta Gala z wręczeniem Nagród Rynku Spożywczego i certyfikatów Dobry Produkt 2015.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane