JBB Bałdyga rusza z kampanią wizerunkową

Autor: pr 4 września 2017 14:26

JBB Bałdyga, polski producent wędlin, rusza z kampanią wizerunkową. W ramach platformy komunikacyjnej „Kurpiodobre!” powstały spoty do telewizji i internetu oraz materiały BTL dla sklepów partnerskich. Na czas kampanii marka zmienia także komunikację w social mediach.

Nowy claim marki „Kurpiodobre!” to połączenie dwóch wyrazów w nowe unikalne hasło, które w jednym słowie łączy pozytywną ocenę produktów JBB Bałdyga z ich rdzennie polskim pochodzeniem. Bohaterowie marki to Kurpiowie pracujący w firmie rodzinnej. Dzięki swoim cechom charakteru, jak skrupulatność, wytrwałość, czy pracowitość, wędliny przez nich wytworzone cechują się najwyższą jakością.

Marka JBB pierwszy raz podejmuje tak obszerne działania komunikacyjne. Kampania startuje we wrześniu i będzie trwać przez kolejne 4 miesiące w głównych kanałach telewizyjnych, VOD, You Tube i w social mediach.

Agencja Saatchi&Saatchi IS odpowiada za stworzenie strategii i konceptu kreatywnego oraz realizację kampanii w social mediach. Za strategię mediową, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja Blue 449. Kampania jest początkiem współpracy JBB Bałdyga z agencjami.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,27

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane