PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Jedna z 3 najdroższych butelek whisky w Polsce sprzedana!

Autor: pr 23 lutego 2015 12:02

Jedna z 3 najdroższych butelek whisky w Polsce sprzedana!

Najdroższa sprzedana w historii whisky została zlicytowana za 630 tys. dolarów w Hong Kongu! Coraz częściej białe kruki ze świata alkoholi stanowią lokatę kapitału. Trend ten widoczny jest także w Polsce – w minionym tygodniu odsprzedana została pierwsza butelka The Glenlivet Vintage 1964, która jest najdroższą whisky dotychczas sprzedaną w Polsce.

Nowymi posiadaczami wyjątkowej The Glenlivet Vintage 1964 są Łukasz Sosiński i Piotr Kołodziejczak, pasjonaci, właściciele największego stacjonarnego sklepu z whisky i szampanem w Polsce - Whisky and Wine Place przy ulicy Jana Kazimierza 30 w Warszawie.

- Do tej inwestycji skłoniło nas przede wszystkim wielkie zamiłowanie do whisky typu single malt oraz chęć dzielenia go z innymi pasjonatami alkoholi z całej Polski. Interesujemy się whisky już ponad 15 lat. Najpierw zbieraliśmy informacje na temat tego alkoholu, następnie zaczęliśmy organizować degustacje szlachetnych alkoholi oraz cygar jako Pick and Taste, aż wreszcie otworzyliśmy Whisky and Wine Place. Z racji naszego doświadczenia zakup tej butelki był niezwykle przemyślany. The Glenlivet Vintage 1964 to trunek niezwykle cenny, nie tylko ze względu na rocznik, dojrzały smak, czy ręcznie wykonaną butelkę. W tym momencie jesteśmy posiadaczami pierwszej odsłony jednej z najbardziej prestiżowych kolekcji whisky single malt na świecie. Butelka Vintage 1964 od przyszłego tygodnia zajmie miejsce wśród eksponatów w naszym sklepie, Zobaczyć będzie mógł ją każdy, kto przekroczy jego próg. Oczywiście wraz z  ekspozycją wiąże się możliwość jej kupna za 100 tys. złotych – mówią właściciele sklepu Whisky and Wine Place.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane