Jennifer Garner ambasadorką marki Neutrogena

Autor: dlahandlu.pl 16 czerwca 2016 11:14

Jennifer Garner ambasadorką marki Neutrogena Na zdj. Jennifer Garner, fot. mat.pras.

NEUTROGENA zachęca kobiety, by spróbowały odpowiedzieć sobie na pytanie, czym dla nich jest piękno.

NEUTROGENA przekonuje w kampanii, że piękno to wiara w siebie, to siła, odwaga i determinacja w realizacji celów. W haśle kampanii – ‘See what’s possible’ – zawarta jest zachęta do tego, by przekraczać swoje granice, sprawdzać własne możliwości, by nie poprzestawać na marzeniach, ale by mieć odwagę wcielać je w życie.

Wśród kobiet, które doceniają zarówno produkty jak i zaangażowanie marki NEUTROGENA® w inspirowanie kobiet znalazła się Jennifer Garner. Amerykańska aktorka, która została ambasadorką kampanii NEUTROGENA ‘See What’s Possible’, przekonuje kobiety na całym, by podążały za swoimi marzeniami i pielęgnowały w sobie takie cechy jak: pracowitość, upór, odwaga, a także elastyczność, bo czasami pojawiają się w życiu szanse o jakich nawet się nie śniło. 

Kampania NEUTROGENA ‘See What’s Possible’ prowadzona jest w telewizji, mediach społecznościowych, kanałach wideo online oraz w punktach sprzedaży poprzez materiały POS. Do komunikacji nowej idei zaangażowano również blogosferę. Kampanii towarzyszy uruchomienie fanpage’a marki na Facebooku – NEUTROGENA POLSKA, który będzie jedną z platform komunikacji ‘See What’s Possible’. Na YouTube.pl na kanale NEUTROGENA Polska dostępne są dwa nowe spoty: „Mówiono, że to niemożliwe” oraz „Co czyni kobietę piękną?”. Oba pod głównym hasłem ‘See What’s Possible’.

Strategię oraz spoty kampanii opracowała agencja DDB°, a jej adaptację powierzono agencji Hogarth Worldwide Limited. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy J3 Univewersal Maccann. Strategię komunikacji na fanpage’u marki przygotowała i realizuje agencja AdComms. Działaniami public relations zajmuje się natomiast agencja ATW Communications.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane