Jeremy Clarkson twarzą nowej usługi Amazona

Autor: wirtualnemedia.pl 1 grudnia 2015 12:14

Jeremy Clarkson twarzą nowej usługi Amazona Fot. za Amazon.com

Amazon wystartował z promocją niedostępnego jeszcze systemu dostaw towarów Prime Air realizowanego przez drony. Reklama ma stanowić nacisk na Federalną Administrację Lotnictwa, a jej twarzą jest Jeremy Clarkson - informują wirtualnemedia.pl.

W reklamowym spocie Jeremy Clarkson, były prowadzący motoryzacyjny show „Top Gear”  z właściwym sobie humorem przekonuje, że nowy system dostaw towarów realizowany przez Amazon za pomocą dronów może rozwiązać wiele palących problemów każdej przeciętnej rodziny.

Przed obiektywem kamery Clarkson podkreśla, że Amazon w ramach usługi Prime Air zastosuje całą rodzinę różnych maszyn bezzałogowych zaprojektowanych do działania w różnych warunkach.

W spocie pokazano nowy dron Amazona, który ma stanowić połączenie helikoptera i miniatury zwykłego samolotu. Konstrukcja wykorzystuje do poruszania się wirniki poziome i pionowy. Pojazd ma się poruszać na pułapie nie przekraczającym 120 metrów nad ziemią i przenosić ładunki o wadze nieco powyżej 2 kg na maksymalną odległość 15 km pomiędzy magazynem a domem odbiorcy.

Amazon przekonuje w reklamie, że czas dostawy nie powinien być dłuższy niż 30 minut.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,36

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane