Jeronimo Martins chce otwierać rocznie 20-40 drogerii Hebe

www.portalspozywczy.pl 8 stycznia 2014 16:40

Jeronimo Martins planuje w ciągu najbliższych pięciu lat otwierać w Polsce ok.20-40 drogerii Hebe rocznie. Inwestycje w te otwarcia nie będą znaczące przy całej skali inwestycji, jakich grupa rokrocznie dokonuje w Polsce rozwijając swój drugi flagowy koncept sklepy Biedronka - mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Nuno Sereno, dyrektor finansowy i członek zarządu Jeronimo Martins Polska.

 Co do Hebe to nadal inwestujemy w ten koncept. Nie ujawnialiśmy naszych planów co do tego ile sklepów Hebe planujemy otwierać rocznie, ale chcemy mieć coraz więcej drogerii Hebe - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Sereno.
- Mogę ujawnić, że na pewno będzie to między 20 a 40 sklepów rocznie w ciągu najbliższych pięciu lat - dodaje.
- Przy otwieraniu 20-40 sklepów Hebe rocznie to nie są duże kwoty - mówi Sereno pytany jak duże będą inwestycje w otwarcia drogerii Hebe.
Sereno pytany o koszt uruchomienia jednego sklepu Hebe odpowiada: - Nie mogę na razie tego ujawniać, ponieważ w tej chwili jesteśmy bardziej skupieni na sklepach rentownych i właściwie można tu mówić jedynie o kosztach przebudowy i dekoracji sklepów.
Na razie z konceptem Hebe Jeronimo Martins koncentruje się na dużych miastach.
- W tej chwili jesteśmy mocno skoncentrowani na dużych miastach, a także przy drogach szybkiego ruchu w mniejszych miastach, ponieważ jest to koncept, który jest związany z dużym ruchem, dlatego otwieramy dużo sklepów przy ulicach mocno uczęszczanych i centrach handlowych. To jest nasz główny cel - mówi Sereno.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • DM 2014-01-09 14:04:40

    Słabe są te drogerie. Polacy czekają na drogerie DM.

  • Cyganka_prawde_ci_powie 2014-01-08 23:00:58

    To ile w końcu maja tych drogerii bo ponoć 13 grudnia otworzyli 100 (w Warszawie przy Żelaznej - taka była zajawka w mediach) a tu mowa o około 80 (na co by ich strona www wskazywała).

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane