Jeronimo Martins Dystrybucja usprawnia zarządzanie e-fakturami

Autor: dlahandlu.pl/pr 30 marca 2011 09:53

Jeronimo Martins Dystrybucja, właściciel sieci sklepów Biedronka rozszerzył ze spółką Comarch dotychczasową współpracę w zakresie elektronicznej wymiany dokumentów. Firmy podpisały kontrakt na wdrożenie i obsługę najnowszej wersji pakietu Comarch ECOD 2.0.

Umowa została podpisana na sześć lat. Wprowadzenie nowej wersji rozwiązania Comarch ECOD, wspierającego e-fakturę, usprawni zarządzanie dokumentami elektronicznymi i przyniesie Jeronimo Martins Dystrybucja wiele korzyści biznesowych. Umożliwi m.in. magazynowanie każdego dokumentu, jego podgląd, szybkie wyszukiwanie, rejestrowanie każdej operacji na dokumencie oraz dostęp drogą elektroniczną dla Urzędu Skarbowego, co przyczyni się do optymalizacji wydajności pracy.

- Łączymy nowoczesne, ekonomiczne zarządzanie dokumentami z ekologią - podkreśla Wojciech Józefowski, dyrektor ds. IT JMD.

Jeronimo Martins Dystrybucja od wielu lat angażuje się w propagowanie postaw przyjaznych środowisku, m.in. w zakresie promowania recyclingu czy oszczędności surowców naturalnych. W ponad 1600 sklepach Biedronki w całym kraju prowadzona jest segregacja odpadów. Sukcesywnie wprowadzane jest energooszczędne oświetlenie.

Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów detalicznych Biedronka, liczącej ponad 1600 placówek. Sklepy znajdują się w blisko 600, zarówno dużych, jak i małych miastach. Firma zatrudnia ponad 30 tys. pracowników. Od 1995 roku JMD zainwestowała w Polsce powyżej 5 mld zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane