PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Jeronimo Martins Polska remontuje lokal po Feminie

Autor: warszawawpigulce.pl 24 sierpnia 2016 14:27

Obecnie w budynku przy al. Solidarności w Warszawie trwają prace remontowe przewidziane obowiązującym projektem. Wszystkie rozwiązania architektoniczne związane z inwestycją ze strony JMP były przedmiotem uzgodnień ze stołecznym konserwatorem zabytków - poinformowało biuro prasowe JMP dziennikarzy portalu warszawawpigulce.pl.

Właściciel sieci sklepów Biedronka odniósł się także do sprawy połączenia funkcji handlowej obiektu z kinową. Przedstawiciele JMP podkreślają, że mimo wysiłków podejmowanych od bardzo długiego czasu do tej pory nie udało się uzyskać możliwości realizacji projektu dwufunkcyjnego. Głównym powodem są protesty formalne, które mnożą się od początku postępowania mającego doprowadzić do uzyskania nowego pozwolenia na budowę. Firma była więc zmuszona rozpocząć prace w lokalu w oparciu o prawomocne pozwolenie na budowę. W innym przypadku, nie uzyskując nowego pozwolenia i tracąc dotychczasowe, JMP zostałby bez możliwości jakichkolwiek działań w wynajmowanym budynku, z wieloletnim zobowiązaniem do ponoszenia kosztów wynajmu.

Więcej na warszawawpigulce.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Kinomaniak 2016-08-25 14:26:53

  Niszczenie najstarszego (najdłużej działającego) kina w Warszawie otwartego 1938, króre przetrwało getto i powstanie nie wygrało z Biedronką. Nie jest prawdą, ze zostały brane pod uwagę uzgodnienia społeczne - miało powstać kino obok sklepu - tak się nie stanie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,96

 • Min

  2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane