Jerzy Mazgaj już poza Almą Market

Autor: www.dlahandlu.pl 2 lutego 2017 09:13

Jerzy Mazgaj już poza Almą Market fot. materiały prasowe

Zarząd spółki Alma Market w restrukturyzacji podał, że 1 lutego wpłynęły do firmy rezygnacje z pełnienia obowiązków w radzie nadzorczej. Rezygnacje dotyczą następujących osób: Jerzy Mazgaj, Barbara Mazgaj, Wojciech Mazgaj oraz Andrzej Kardasiński.

Przypomnijmy, 30 stycznia w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia został złożony wniosek zarządcy masy sanacyjnej o umorzenie postępowania sanacyjnego.

Na początku stycznia walne zgromadzenie Almy Market podjęło ważną decyzję - akcjonariusze przegłosowali emisję do 5,5 mln akcji po cenie 1 zł za papier. Emisja skierowana jest do Tomasza Żarneckiego. Ostatnio spółka poinformowała w raporcie, że Tomasz Żarnecki, chce wydzierżawić zorganizowaną część przedsiębiorstwa spółki, obejmującą zespół składników majątkowych i niemajątkowych związanych z działalnością handlową spółki. Alma prowadzi obecnie 8 sklepów.

Pod koniec 2016 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie spółki uchwaliło zmiany w składzie zarządu spółki oraz rady nadzorczej spółki. Zmiany polegały na odwołaniu Jerzego Mazgaja ze składu zarządu i powołaniu w jego miejsce Rafała Dyląga (prezes zarządu), a także odwołaniu ze składu rady nadzorczej Władysława Kardasińskiego i powołaniu w to miejsce Jerzego Mazgaja.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Iwko 2017-02-08 23:16:55

  Nie zly majstersztyk Panie Mazgaj!!!

 • Argon 2017-02-02 23:13:01

  PIS się mu dobierze

  Pieknie będzie go oglądać w kajdanach,

  a wcześniej usłyszy

  Policja. Otwierać! Na Glebę! K.... Gleba!!

  Mazgaj nie spisz już spokojnie

  6 rano czeka hehe

 • LLL 2017-02-02 14:13:26

  majątek wyprowadzony więc można już sobie iść, długi w stosunku do byłych pracowników i kontrahentów to nic to ich problem, ale.... sprawiedliwość nadejdzie w najmniej oczekiwanym momencie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  18,59

 • Śr

  15,07

 • Min

  10,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane