PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Jesienna kampania reklamowa Piątnicy promuje Mleko Wiejskie

Autor: pr 1 października 2015 13:42

Z początkiem października startuje ogólnopolska kampania reklamowa Mleka Wiejskiego OSM Piątnica. Emisja spotów w ramach kampanii będzie trwać do 8 listopada. Reklamy wykorzystujące hasło „To z Piątnicy, to naturalne” zobaczyć będzie można m.in. w TVP i Polsacie.

W spocie pokazującym sceny z życia rodziny, w subtelnej formie zaprezentowane są możliwości wykorzystania Mleka Wiejskiego podczas śniadania, jego wartości odżywcze oraz walory smakowe. Twórcy reklamy zwrócili również uwagę na unikalne cechy opakowania produktu, chroniące przed światłem i umożliwiające wygodne przechowywanie, otwieranie oraz nalewanie. Sielankowym ujęciom towarzyszy delikatna oprawa muzyczna – jako motyw przewodni wykorzystane jest znane hasło „To naturalne”. Za kreację spotów dla OSM Piątnica odpowiada Agencja WALK, a za zakup mediów – dom mediowy STARCOM.

Mleko Wiejskie to produkt pochodzący z Kurpi Zielonych, który poddawany jest mikrofiltracji i delikatnej pasteryzacji. Pochodzenie mleka i proces technologiczny stosowany przez OSM Piątnica gwarantują zachowanie naturalnego smaku oraz cennych dla zdrowia składników odżywczych. Trójwarstwowa butelka z wygodnym uchwytem pozwala na właściwą ochronę przed światłem, prawidłowe przechowywanie, otwieranie i nalewanie mleka.

Emisję spotu wspiera lokowanie produktu w programie „Pytanie na śniadanie” w TVP 2. Począwszy od ostatniego tygodnia września, w każdy wtorek widzowie mają okazję zobaczyć materiał na temat walorów mleka świeżego, a także dowiedzieć się, jakie jest jego zastosowanie w kuchni.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  27,40

 • Śr

  16,86

 • Min

  12,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane