Jesienna kampania telewizyjna produktów firmy Jawo

Autor: pr 23 października 2015 18:48

26 października br. częstochowska firma Jawo rozpoczyna jesienną telewizyjną kampanię reklamową. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach Jawo ponownie będzie promować swoje produkty za pomocą największych i najpopularniejszych ogólnopolskich kanałów telewizyjnych.

Jesienna kampania Jawo obejmuje sponsoring wybranych programów telewizyjnych, a billboardy sponsorskie emitowane będą od 26 października do 22 listopada na antenach ogólnopolskich stacji: TVN i TVN7 oraz TVP1 i TVP2.  Celem kampanii jest podniesienie rozpoznawalności Jawo, zwiększenie świadomości marki i popularyzacja produktów wśród konsumentów. Produktami wybranymi do promocji w tegorocznej kampanii są Pierogi z serem i truskawkami.  

Jesienna kampania telewizyjna Jawo skierowana jest do rodzin, osób uczących się a także wszystkich osób aktywnych zawodowo, którym na co dzień brakuje czasu na kulinarne podboje oraz zmagania kuchenne, osób które poszukują wygodnego sposobu, aby zdrowo i racjonalnie się odżywiać, spożywając dania smaczne, domowe, tradycyjne a także te nowoczesne.

Planowaniem oraz zakupem mediów do jesiennej kampanii zajął się Dom Mediowy Mediapol, oprawą PR Agencja Tok Tok, sponsorski billboard to dzieło Agencji Reklamowej Bogaczewicz.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane