PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Jest nowy prezes Grupy Muszkieterów w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 11 kwietnia 2017 11:01

Jest nowy prezes Grupy Muszkieterów w Polsce fot. David de Bosschere

David de Bosschere został prezesem Grupy Muszkieterów w Polsce. Nowy prezes będzie obecny na otwarciu 140. sklepu Bricomarche w Polsce. David de Bosschere jest właścicielem supermarketu Intermarche w Margny-les-Compiègne we Francji.

Ostatnio zmiany personalne w Grupie Muszkieterów miały miejsce pod koniec maja 2016 roku, gdy Patricka Renault'a zastąpił Jérôme Laxalt, jako prezes ITM Polska oraz Jacques Schubert jako prezes spółek SCA PR Polska, MGI Polska oraz Baza Poznańska.

ITM Entreprises - holding finansowy i prawny Grupy Muszkieterów, pełni funkcję kierownictwa operacyjnego i strategicznego w stosunku do wszystkich jednostek Grupy w Europie. Spółka Cywilna Muszkieterów to podmiot, który jest własnością 1200 spośród 3000 niezależnych właścicieli, zrzeszonych w ramach Grupy Muszkieterów.

Grupa Muszkieterów prowadzi obecnie 230 supermarketów Intermarché i 140 Bricomarché. W Centrali Grupy w Poznaniu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest ponad 15 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,78

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane