PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Jest zapotrzebowanie na wiedzę - ze szkoleń Makro skorzystało 1000 osób

Autor: dlahandlu.pl/pr 27 kwietnia 2010 14:23

Jest zapotrzebowanie na wiedzę - ze szkoleń Makro skorzystało 1000 osób

W pierwszym kwartale 2010 r. firma MAKRO Cash & Carry w ramach ogólnopolskiego projektu szkoleniowego „Idealny Biznes" przeszkoliła łącznie 958 właścicieli i pracowników sklepów detalicznych oraz lokali gastronomicznych z całej Polski.

W styczniu br. MAKRO Cash & Carry uruchomiło projekt szkoleniowy "Idealny Biznes" - ogólnopolski cykl bezpłatnych szkoleń dla właścicieli i pracowników sklepów spożywczych i lokali gastronomicznych. W trakcie pierwszych trzech miesięcy szkoleń przeprowadzono ich łącznie 60 - przeszkolono w sumie 958 przedsiębiorców z całej Polski. Warsztaty szkoleniowe skierowane są głównie do sektora HoReCa (hotele, restauracje, kawiarnie) oraz przedsiębiorców handlu detalicznego.

W ramach modułów szkoleniowych skierowanych do przedsiębiorców z grupy HoReCa, przeprowadzono w sumie 32 szkolenia, w trakcie których przeszkolono prawie 560 osób.

Dla grupy Traders - właścicieli sklepów handlu detalicznego, w I kwartale br. zorganizowano, łącznie 28 szkoleń, w których wzięło udział 398 osób.

W okresie kwiecień - sierpień, są planowane kolejne szkolenia z cyklu „Idealny Biznes" m.in. na temat: reklamacja i trudny klient, czy ochrona sklepu.

Więcej informacji o najbliższych szkoleniach znajduje się na stronie www.szkolenia.makro.pl. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

.W Polsce MAKRO Cash & Carry istnieje od 1994 roku; posiada obecnie 30 hal (w tym jedną halę mniejszego formatu - MAKRO Punkt w Tarnowie). Łączna powierzchnia sprzedaży hurtowej wynosi ponad 270 000 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane